כניסה להורים 

פעילויות יצירה
סרטונים
רעיונות שלכם
פעילויות מחוץ לגן

פעילויות מחוץ לגן

 
החווה
 
בחווה מתקיימות הדרכות ופעילויות העשרה לבתי ספר, לגני ילדים ולמסגרות אחרות. סיורי ההדרכה מאפשרים למשתתפים הצעירים ליהנות מפעילות בטבע בחברת בעלי חיים ובסביבת צמחים. לחווה מבחר תוכניות מובנות ליום ירוק, המשלבות הנאה בטבע יחד עם תכנים איכותיים. הפעילות בחווה מותאמת באופן ייחודי לתלמידי בתי-הספר  ולילדי הגנים, לצרכיהם הלימודיים, הרגשיים והמנטליים. בנוסף, מהוות ההדרכות לבתי ספר ולגנים של החווה הזדמנות פז להפגיש ילדים עירוניים, תלמידי בית ספר וגנים, עם בעלי חיים, תוך לימוד עליהם והיכרות עמם, בדרך של חוויה והתנסות. הילדים נחשפים לקסם החווה, במגוון הקשרים ונושאים: חגים, עונות השנה, גידולים חקלאיים, תוצרתם של בעלי החיים ועוד. כל זאת במשחק, אמנות, יצירה בחומרים מן הטבע, וכמובן בלוויית הסברים מפורטים מפי מדריכים מנוסים ומקצועיים.  
 
מגוון פעילויות לט"ו בשבט:
 
שתיל וזרע-
לכבוד יום הולדתה קיבלה דניאלה עציץ פרחים צבעוני. היא הריחה את הפרחים היפים והתעטשה. מה קרה לזרעים היבשים? נלווה את הזרעים בתחנות השונות בדרכם לחיים חדשים.
בפעילות יכירו הילדים סוגי זרעים שונים ומגוון רחב של דרכי התרבות של הצמח באמצעות הדגמה.
 
פעילות נוספות:
* שתילה וקישוט עציץ חרס
* הכנת ראש דשא
* חידון שבעת המינים
* יצירת עץ מחומרים ממוחזרים
*קטיף פירות
*הכנת סלסלת פירות
*למידה על מבנה הצמח
*הכנת עציץ מפירות יבשים/ ממתקים.
 
 
 
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-